İlkokul

İLK OKUL

ilk ilkkk

Çocuklarımızın yarınlara çok iyi bir şekilde hazırlanmasında ilkokulun önemli bir yerinin olduğunun bilincinde olan Özel Bilgem İlkokulu yavrularımızı hayata hazırlamada uzman ve tecrübeli kadrosuyla çalışmalarını yüksek seviyede uyguladığı eğitim ve öğretim programlarıyla sürdürmektedir.

Özel Bilgem İlkokulu olarak hedefimiz; Ezberci değil araştırmacı, bilgiye ulaşmanın yollarını iyi öğrenmiş, bireyselcilikten uzak ekip ruhunu özümsemiş, beyin fırtınası yapabilen, hedefleri doğrultusunda planlı ve programlı çalışabilen sorumluluk duygusu gelişmiş, vatanına ve milletine faydalı insanlar yetiştirmektir. Uygulanan çeşitli sosyal ve sportif aktivitelerde, çocuklarımızın ruhsal ve bedensel gelişimine yardımcı olunmaktadır.

Öğrencilerimizi yarınlara hazırlamak ve akademik başarısını da en üst düzeyde tutmak için Özel Bilgem İlkokulu olarak özveriyle çalışmaktayız. Bugüne kadar büyük başarılara imza atmış okulumuz, tecrübeli kadrosuyla yeni başarılara imza etmek için yoğun bir şekilde çalışmaktadır.