23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Özel Bilgem Okullarında coşkuyla kutlandı.

  • -

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Özel Bilgem Okullarında coşkuyla kutlandı.

Category : Etkinlikler , Genel

IMG_3588 IMG_3602 IMG_3738 IMG_3851 IMG_3880 IMG_419823 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, yurt genelinde olduğu gibi Özel Bilgem Okullarında da coşkuyla kutlandı.

Öğrenci ve velilerin yoğun katılımıyla okulun spor salonunda gerçekleştirilen kutlamalar, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. İlkokul Ortaokul Müdürü Sayın Feti Ahmet GÜL’ün günün anlam ve önemini belirten konuşması büyük alkış aldı.

Anaokulundan İlkokula kadar öğrenciler birçok etkinlikle bayramlarını kutladılar. Etkinliklerde Bilgem Okulları dans kulübü öğrencileri Elazığ oyunları, horon ve çeşitli oyunlar oynadılar. Nasrettin hoca tiyatrosu ise büyük beğeni topladı. Öğrenciler şiirler okuyup İstiklal Marşını coşkuyla seslendirdiler. Müzik kulübü öğrencileri öğretmenleri ile birlikte koro halinde türküler söylediler.

Velilerin dağılmasıyla birlikte salonda davul klarnet eşliğinde öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz gönüllerince halay çekip eğlendiler. Eğlence okul bahçesinde de tıpkı eski 23 Nisanlardaki gibi devam etti.